رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
  • کد خبر : ۱۲۴۰۱
  • چاپ خبر : افراد مشهور باید شفاف‌سازی کنند که با کمک‌های مردمی کرمانشاه چه کرده‌اند
پایان تیتر: زلزله
حسینی‌کیا

افراد مشهور باید شفاف‌سازی کنند که با کمک‌های مردمی کرمانشاه چه کرده‌اند

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه گفت: مردم مناطق زلزله‌زده معتقدند که کمک‌های مردمی تمام و کمال برای آنها هزینه نشده است. به گزارش پایان تیتر، سید محمدجواد حسینی‌کیا عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه ، درباره وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان این استان، اظهار کرد: متاسفانه در کمک‌رسانی به کرمانشاه به خوبی عمل نشد و مردم اعتمادشان را به […]

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه گفت: مردم مناطق زلزله‌زده معتقدند که کمک‌های مردمی تمام و کمال برای آنها هزینه نشده است.

به گزارش پایان تیتر، سید محمدجواد حسینی‌کیا عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه ، درباره وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان این استان، اظهار کرد: متاسفانه در کمک‌رسانی به کرمانشاه به خوبی عمل نشد و مردم اعتمادشان را به مسئولان دولتی از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه باید طبق سازوکار درستی به زلزله‌زدگان رسیدگی می‌شد، ادامه داد: مردم در این مدت به شخصیت‌های مهمی در عرصه‌های گوناگون چون هنرمندان، ورزشکاران و افراد سیاسی اعتماد کردند و کمک‌های خود را جهت هزینه در مناطق زلزله‌زده به آنان دادند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی تصریح کرد: متأسفانه هیچ‌گونه حسابرسی و نظارت دقیقی به این موضوع نشد و ما به طور مشخص نمی‌دانیم که با کمک‌های مردمی چه میزان کالا و اقلام برای زلزله‌زدگان تهیه و ارسال شد.

حسینی‌کیا تاکید کرد: شدت نیاز مردم مناطق زلزله‌زده در فصل سرما به مراتب بسیار بیشتر از دیگر فصول سال است و باید در این برهه به آنان توجه بیشتری شود.

وی افزود: شخصیت‌های برجسته‌ای که مردم به آنان اعتماد کردند و کمک‌های خود را به آنان واگذار کردند، باید بدانند که اگر کمک‌های مردم را در حسابشان بگذارند و فقط به دنبال کسب اعتبار برای خود باشند، به نظام ظلم کرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس  با بیان اینکه این افراد باید به طور مشخص شفاف سازی و اطلاع رسانی کنند که با کمک های مردمی چه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: متأسفانه موجی از اعتراض در مناطق زلزله‌زده به وجود آمده که افراد مشهور مبالغی را که مردم برای کمک به این مناطق فرستاده‌اند، تمام و کمال برای زلزله زدگان هزینه نکرده‌اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه