رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  • کد خبر : ۱۲۴۷۰
  • چاپ خبر : احتمالا جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود+ محور‌های استیضاح
پایان تیتر: آخوندی و ربیعی
نعمتی

احتمالا جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود+ محور‌های استیضاح

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از احتمال برگزاری جلسه استیضاح وزرای کار و شهرسازی در هفته آینده خبر داد. به گزارش پایان تیتر، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ؛ با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی و ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس گفت: بر اساس آیین […]

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از احتمال برگزاری جلسه استیضاح وزرای کار و شهرسازی در هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایان تیتر، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ؛ با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی و ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس گفت: بر اساس آیین نامه داخلی وزرا ۱۰ روز فرصت دارند تا زمان حضور خودشان را در جلسه استیضاح مشخص کنند.

وی ادامه داد: احتمالا وزرای کار و شهرسازی بخواهند از مدت زمان ۱۰ روزه خود استفاده کنند بر این اساس جلسه استیضاح این دو وزیر در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده خواهد بود.

نعمتی با اشاره به اینکه طرح استیضاح ربیعی که شامل ۱۷ مورد می‌شود، بیان کرد: مواردی مانند سوء مدیریت در مجموعه‌های اقتصادی، واگذاری مجموعه‌های خصولتی، افزایش بدهکاری مجموعه‌های سرمایه گذاری مانند سازمان تأمین اجتماعی و بازنشستگی کشوری و… از محورهای استیضاح ربیعی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر همچنین با اشاره به محورهای استیضاح وزیر راه و شهرسازی هم اظهار کرد: عدم توانایی وزارتخانه راه در مواجهه با مجموعه بحران‌ها مانند بارش باران، عدم نظارت بر ناوگان هوایی، عدم اجرای برنامه‌های وزیر در زمینه توسعه زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی و…. از محورهای استیضاح آخوندی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه