دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از شناسایی ۱۸ نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی در رابطه با بیماری کرونا خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، شهرام کرمی بااشاره به شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: به منظور قطع زنجیره بیماری کرونا در استان همه دستگاه های ذیربط ملزم به اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در استان مانند طرح فاصله گذاری اجتماعی هستند.

وی در ادامه به نقش مهم ضابطین دستگاه قضایی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را از هفته های گذشته در ۳۱ نقطه استان آغاز کرده و تاکنون نیز اقدام به پایش ۲۳۵ هزار و ۴۴ خودرو کرده است.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: از این تعداد خودرو ۱۶ هزار و ۹۹۱ خودرو به علت بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی به شهرهای مبدا عودت داده شدند.

وی بابیان اینکه در راستای اجرای این طرح روی ۹۴۸ خودرو متخلف هم اعمال قانون شد، عنوان کرد: ۳۳۰ خودرو نیز توقیف شد.

کرمی در بخش دیگری از سخنانش از کشف دو میلیون و ۴۷۱ هزار و ۹۸۴ مورد اقلام بهداشتی احتکار شده در کرمانشاه خبرداد و گفت: همچنین با ۷۱۲ واحد متخلف هم در این مدت برخورد و ۶۰ نفر هم دستگیر شدند.

وی در ادامه اعلام کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در این مدت شناسایی تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی بود که ۱۸ نفر در این مدت شناسایی شدند.

انتهای پیام/