سه پسر جوان که زن تنها را پس از ربودن در بیابان های مسگرآباد آزار داده‌اند دیروز در دادگاه از خود دفاع کردند.رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک زن ۵۵ ساله به نام رویا آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، وی به ماموران گفت: شوهرم چند سال قبل فوت کرد و من با دختر ۲۲ ساله ام زندگی می کردم. تا این که چند ماه قبل دخترم ازدواج کرد و من تنها شدم .دیروز برای هواخوری به پارکی در شرق تهران رفته بودم که یک پسر جوان به نام عادل روی نیمکت کنار من نشست و سر صحبت را باز کرد . او به بهانه این که می‌خواهد مرا به خانه‌ام برساند ،از من خواست تا سوار موتورش شوم اما در بین راه حرف های ناجوری زد. به همین خاطر من بلافاصله از موتور پیاده شدم .

وی ادامه داد: از این ماجرا ناراحت بودم که به یک بستنی فروشی رفتم تا کمی آرام شوم . همان موقع مهدی که دوست عادل بود دنبالم آمد. او علت آشفتگی مرا پرسید و گفت کمکم می کند . به همین خاطر من که به او اعتماد کرده بودم سوار ماشین او شدم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که عادل و یکی از دوستانش به نام سیاوش سوار ماشین شدند. آن جا بود که فهمیدم در تله آن ها افتاده‌ام . پسران جوان مرا به بیابان های مسگرآباد بردند و بی رحمانه آزارم دادند .

به دنبال شکایت رویا تحقیقات پلیس برای ردیابی عاملان جنایت سیاه آغاز شد و عادل و سیاوش ردیابی و بازداشت شدند، اما پلیس زن توانست ردی از مهدی پیدا کند.

بدین ترتیب، آن ها دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند تا جلسه تحقیق از آن ها انجام شود .

در ابتدای جلسه رویا در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : وقتی به دام پسران جوان افتادم فقط سیاوش مرا آزار داد. عادل و مهدی که حال بدم را دیده بودند دلشان برایم سوخت و منصرف شدند. آن ها رهایم کردند و من توانستم به خانه برگردم . به همین خاطر فقط برای سیاوش اشد مجازات را می خواهم.

سپس سیاوش روبه روی قضات ایستاد و گفت : عادل با رویا طرح دوستی ریخت و ما را به دردسر انداخت، اما حالا که این زن علیه ما شکایت کرده است، من قبول دارم او را آزار دادم و بعد از من عادل و مهدی او را آزار دادند. ولی عادل حالا با پرداخت پول میلیونی رضایت رویا را گرفته است. عادل پسر پولداری است. پنج میلیون تومان به رویا داده و قرار است پس از اعلام رضایت ۱۰ میلیون تومان دیگر نیز به او بدهد .به همین خاطر رویا می گوید عادل او را آزار نداده است .

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت: می دانم اشتباه کرده ام و حالا پشیمانم. من وضع مالی خوبی ندارم و خرج خانواده ام را می دهم .به همین خاطر نتوانستم با پرداخت پول رضایت رویا را بگیرم .

سپس عادل در جایگاه ویژه ایستاد و جرمش را انکار کرد. وی گفت : من هیچ آشنایی با رویا نداشتم و نمی‌دانم چرا علیه من چنین شکایتی را مطرح کرده است.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره مخفیگاه همدستش گفت: من نمی دانم مهدی به کجا رفته و هیچ نشانی از او ندارم.

با پایان جلسه تحقیق قضات دادگاه، رویا را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا پس از اظهار نظر کارشناسان متهمان در دادگاه از خود دفاع کنند.

انتهای پیام/