پدر یک جوان پولدار برای رسیدن به سرمایه پسرش نقشه یک آدم ربایی عجیب را طراحی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، چندی قبل مادری نگران با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از ناپدید شدن پسر جوانش که گیرین‌ کارت امریکا را دارد خبر داد و در ادامه تیمی از ماموران برای پیدا کردن این جوان گمشده وارد عمل شدند.

مادر نگران به ماموران گفت: سال هاست که از شوهرم طلاق گرفتم و به تنهایی زندگی می کنم و پسرم آرمین که ۳۷ ساله است گیرین‌ کارت آمریکا و وضعیت مالی خوبی دارد و همیشه به من و پدرش سر می‌زند و چندی قبل نیز نامزد کرد اما چند روزی است که از او خبر ندارم.

بدین ترتیب تجسس های پلیسی کلید زده شد و ماموران در تحقیقات فنی پی بردند که آرمین آخرین بار قصد رفتن به خانه پدرش را داشته اما هیچ گاه به خانه پدرش نرسیده است.

نخستین سرنخ

۶ روز از ماجرای ناپدید شدن آرمین گذشت تا اینکه مدیر یک کمپ ترک اعتیاد در شرق تهران در تماس با ماموران پلیس ادعای عجیبی را مطرح کرد.

مدیر کمپ به ماموران گفت: برای سرکشی و دیدن همکارانم به یک کمپ ترک اعتیاد در منطقه تهرانپارس رفته بودم که دیدم پسرم جوانی روی تخت بسته شده است و پسر جوان وقتی مرا دید التماس کرد کمکش کنم.

وی افزود: پسر جوان اصرار داشت که اعتیاد ندارد و او را به اشتباهی به اینجا آورده اند و وقتی او را دیدم به چهره اش نمی آمد که معتاد باشد ولی مسئولان کمپ تاکید داشتند که پدر این جوان ادعا کرده که پسرش معتاد است.

مدیر جوان ادامه داد: با توجه به تجربه ام اطمینان دارم که پسر جوان اعتیاد ندارد و برای رهایی او تصمیم گرفتم با پلیس تماس بگیرم.

آرمین در کمپ

ماموران با توجه به اطلاعاتی که مدیر کمپ در اختیار پلیس قرار داده بود پی بردند که مشخصات جوان داخل کمپ با آرمین گم شده به هم تشابه دارند و با فرضیه اینکه آرمین در کمپ ترک اعتیاد زندانی شده باشد پیش روی ماموران قرار گرفت.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران به کمپ ترک اعتیاد در تهرانپارس بروند و وقتی بالای سر پسر جوان رسیدند مشخص شد که این جوان همان آرمین گم شده است.

آرمین پس از رهایی ادعا کرد که ۶ روز قبل برای دیدن پدرم به سمت خانه اش در منطقه ملاصدرا رفتم و وقتی به جلوی در رسیدم مشاهده کردم یک آمبولانس جلوی در خانه پدرم است.

وقتی از خودرو پیاده شدم ناگهان ۳ مرد به سراغم آمدند و مرا به زور و تهدید سوار بر آمبولانس کرده و به این کمپ منتقل کردند و تاکید داشتند که من اعتیاد دارم.

پدر فریبکار

ماموران در ادامه ۳ مرد جوان که اقدام به ربودن آرمین کرده بودند را دستگیر کردند که متهمان ادعا کردند پدر و عموی آرمین با ما تماس گرفتند و خواستند تا آرمین را که اعتیاد به مواد مخدر دارد به کمپ ترک اعتیاد ببریم.

بدین ترتیب ماموران به سراغ پدر و عموی آرمین رفته و آنها را دستگیر کردند که در تحقیقات پلیسی مشخص شد پدر آرمین با طراحی یک نقشه قصد بالا کشیدن اموال پسرش را داشته به همین خاطر با همدستی برادرش نقشه را طراحی کرده و به بهانه معتاد بودن آرمین، او را به یک کمپ ترک اعتیاد فرستاده تا به راحتی نقشه شان را اجرا کنند.

بنا به این گزارش، پدر و عموی آرمین همراه با ۳ مرد جوان که اقدام به ربودن پسر جوان کرده بودند برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار دارند.

انتهای پیام/