اجتماعی
کد خبر : 21901
چهارشنبه - 18 اردیبهشت 1398 - 14:20
در حاشیه جلسه هیات دولت؛

افزایش میزان حقوق مشمولان تامین اجتماعی

شریعتمداری امروز در حاشیه جلسه هیات دولت از افزایش میزان حقوق مشمولان تامین اجتماعی خبر داد. به گزارش پایان تیتر، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، با اشاره به موضوع سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری، گفت: مفهوم عام خبرنگاری را مورد تاکید […]

افزایش میزان حقوق مشمولان تامین اجتماعی

شریعتمداری امروز در حاشیه جلسه هیات دولت از افزایش میزان حقوق مشمولان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایان تیتر، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، با اشاره به موضوع سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری، گفت: مفهوم عام خبرنگاری را مورد تاکید قرار داده ایم، این موضوع همه خبرنگاران و حتی خبرگزاری‌ها را نیز شامل می‌شود.

وی افزود: این موضوع مورد تاکید است و ساز و کاری نیز برای افرادی که در پرداخت حق بیمه هایشان فاصله ایجاد شده در نظر گرفته شده و حتی ممکن است از محل یارانه‌ها این مشکل حل شود.

شریعتمداری درباره توزیع بسته‌های حمایتی گفت: توزیع یک بسته معیشتی بین مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، شب گذشته با حضور رئیس جمهوری مطرح شد و این سبد با توجه به تعداد اعضای خانوار بین ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود.

وزیر تعاون درباره افزایش میزان حقوق مشمولان تامین اجتماعی، یادآور شد: از اردیبهشت ماه برای حداقل حقوق، افزایش ۳۶.۵ درصدی خواهد داشت و در سایر سطوح نیز افزایش ۱۳ درصد به علاوه عدد ثابت ۲۱۶ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/