اخبار ویژه
تبلیغات

قاچاقچی سوخت زنده زنده در آتش سوخت + عکس

قاچاقچی سوخت زنده زنده در آتش سوخت + عکس

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر واژگونی و حریق خودرو سواری در محور نهبندان – زاهدان، راننده خودرو جان باخت. به گزارش پایان تیتر، سرهنگ علیرضا رضایی افزود: ساعت ۱۰ و ۵۷ دقیقه امروز بر اثر واژگونی سواری پژو در کیلومتر ۳۵ محور نهبندان به زاهدان راننده خودرو بر اثر حریق جان خود […]

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر واژگونی و حریق خودرو سواری در محور نهبندان – زاهدان، راننده خودرو جان باخت.

به گزارش پایان تیتر، سرهنگ علیرضا رضایی افزود: ساعت ۱۰ و ۵۷ دقیقه امروز بر اثر واژگونی سواری پژو در کیلومتر ۳۵ محور نهبندان به زاهدان راننده خودرو بر اثر حریق جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: خودروی حادثه دیده حامل سوخت قاچاق بوده است.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: علت حادثه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی هشتم خرداد امسال گفت: سال گذشته محور نهبندان تا سربیشه با افزایش ۱۰ درصدی بیشترین تلفات رانندگی را داشته است.

جعفر شهامت در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان خراسان جنوبی که به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد افزود: سه شاخص ارزیابی ایمنی طول راه، ترافیک وسایل نقلیه و ترکیب این دو است که محورها را به لحاظ تعداد آنالیز می کنیم.

وی اظهار داشت: به لحاظ فوتی به ۱۰۰ کیلومتر راه، محور نهبندان – زاهدان در صدر کاهش ایمنی بوده و یکی از بحث ها در این محور قاچاق سوخت بود که سال گذشته در مقطعی شیوع داشت.

انتهای پیام/

مبارزه ملی با کرونا
مبارزه ملی با کرونا 'پایگاه خبری پول و تجارت بسیج ملی کنترل فشارخون پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر
UA-131522348-1