دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی صبح امروز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.

به گزارش پایان تیتر، کامبیز آقایی دبیر دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی، در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی در خصوص این دوره برگزاری نمایشگاه گفت: تمام اسباب بازی‌هایی که در دومین دوره برگزاری نمایشگاه ملی اسباب بازی عرضه شدند، تولید داخل هستند. در این دوره نمایشگاه ۷۰ شرکت تولید کننده اسباب بازی شرکت کردند.

وی افزود: شرکت‌های تولید کننده اسباب‌بازی بیش از ۹۰۰ محصول خود را در دومین دوره نمایشگاه ملی اسباب بازی عرضه کردند که هدف از برگزاری چنین نمایشگاهی، معرفی توانمندی‌های تولید کنندگان در صنعت اسباب‌بازی است. چون در سال رونق تولید ملی هستیم سعی کردیم با عرضه اسباب بازی‌های تولید داخل از تولیدکنندگان این صنعت در کشور حمایت کنیم.

دبیر دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی با اشاره به زمان برگزاری نمایشگاه بیان کرد: دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی از امروز بیست و هفتم تا سی و یکم خرداد ماه به مدت ۵ روز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب دایر است و عموم مردم می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

آقایی با بیان اینکه معمولا شرکت‌ها آخرین محصولاتشان را در نمایشگاه‌ها عرضه می‌کنند،گفت: قطعا تعدادی از شرکت‌ها آخرین محصولاتشان را در دومین دوره نمایشگاه ملی اسباب بازی عرضه کردند و بیشتر شرکت‌هایی که در این دوره نمایشگاه شرکت کردند شرکت‌های خصوصی هستند که در زمینه تولید اسباب‌بازی فعالیت می‌کنند.

گفتنی است دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی، صبح امروز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور کامبیز آقایی، دبیر دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی افتتاح شد.

ملکی دبیر شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حموله مسئول بخش سرگرمی ها و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در افتتاحیه نمایشگاه حضور داشتند.
انتهای پیام/